Skip to product information
1 of 1

Cryztal

SWEETENING RITUAL

SWEETENING RITUAL

Regular price $62.00 USD
Regular price Sale price $62.00 USD
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.

Needed: Full name and DOB 
(if the name and dob are not provided the item will be refunded, no excuses)

!!!After booking message us on Instagram with your details!!!  

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
J
J.A.
Saved my lifeeee

Ky ritual, shmangu plotsisht nje ngjarje shum shqetesuese dhe plot tension dhe e ktheu ne nje situate normale , qe pa nderhyrjen e vajzave “cryztal” nuk kishte as probabilitetin me te vogel te ishte e tille. Pa u futur ne detaje, kur arriti te embelsonte po aq sa mjaltin dike si ne rastin tim, mund te beje GJITHSHKA. E THEM ME BINDJE. Jam ende pafjale dhe se besoj dot qe cdo gje shkoi mire dhe qetesisht. Shume dashuri dhe mirenjohje per cryztal🧚‍♂️♥️♥️♥️