Skip to product information
1 e 4

Cryztal

Sugar Baby

Sugar Baby

Çmimi i rregullt $8.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $8.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Sasia

Sugar Baby, vaji i luksit është këtu për të hapur derën e pasurisë që meritoni! Në fund të fundit, është e drejta jote e lindjes të shijosh këtë jetë dhe luksin e saj✨

Ndryshe nga vaji ynë i mëparshëm "100 vjet pasuri", ky vaj fokusohet më shumë tek Demi dhe luksi i Venusit, ari, bizhuteritë dhe paratë me thas ✨

Vendosni vajin në lëkurën tuaj, mbyllni sytë dhe thithni me frymëmarrjen tuaj jetën e re që ju vjen, markave luksoze, çanta me para dhe pse jo pak ëmbëlsi 😏

2 komente totale

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
A. Lang

Amazing!!! Don't snooze on this oil! I got a new job!

N
Nimue
Wonderful oil

Recently after using the oil, I got a raise at work (that I was not expecting). And more recently I got another raise for cost of living. Loving this oil!