Skip to product information
1 e 4

Cryztal

Vaji Afërditës

Vaji Afërditës

Çmimi i rregullt $8.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $8.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Sasia

Pikërisht siç tingëllon, një shishe e bukur që mban një vaj të fuqishëm magjik. Vaji i Afërditës do të sjellë sharmin e bukur të perëndeshës duke magjepsur këdo që e nuhat atë.

Lëreni fuqinë e Afërditës të përmirësojë dhe shpërndajë në mënyrë aktive dhe efektive feromonet tuaja magjike 💕
 
Shënim
Shishja është relativisht e vogël dhe mban vetëm 8 mililitra,
Kur blini vajin, ju merrni një shishe me extra (15 ml) anash.✨ 

3 komente totale

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
K
K.
Goddess oil✨

I loooved this one. It has an amazing smell, beautiful shimmer makes me feel so good when i wear it. I use it everyday especially when i want to manifest new things and oh boy it works.

J
J.

Ok hear me out, this shit is not subtle. I have been using it every night now that I'm on vacation and hunnyyy!!! This one right here is on another level. Love love love this.

I
Ilvi Kapo
THIS IS A MUST! TRUST ME

You need to get this oil. I got it as a present and I only use it for very VERY special occasions. That’s how rare and well made it is. It’s effects are tremendous. In no time you’ll attract people left and right. They’ll be all over you👀