Skip to product information
1 e 2

Cryztal

Harta Astrologjike

Harta Astrologjike

Çmimi i rregullt $44.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $44.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Style

Harta astrologjike është një mjet që mund t'ju ndihmojë për të ditur më shumë për veten tuaj, ngjarjet aktuale në jetën tuaj, njerëzit rreth jush, në marrëdhëniet tuaja familjare ose personale dhe është në gjendje t'ju udhëheqë për të ardhmen tuaj dhe cilat do të jenë tematikat që ju presin.

  • Harta e Lindjes
  • Sinastria
  • Kompozita
  • Kthimi Diellor
  • Tranzitat

Pasi të keni blerë leximin, na shkruani DM në Instagram dhe do të fillojmë me leximin së bashku 💕🔮 

 

31 komente totale

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Based on 31 reviews
100%
(31)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Ergi Korreshi
ABSOLUTELY AMAZIN AND WORTH IT !

This girl slays itttt!
It's something you can't belive how powerful it is until you try it with her. Every word, every suggest everything she dais, it's so true and helpful, it let you a kind of peace and serenity you can't imagine.
She is the best, and she's now part of my routine once in a while.
Absolutely recommend this lovely soul! <3

I
Imelda Seferi
Awesome Astrology Reading

I was absolutely blown away at how accurate she was. Very kind, professional, patient, and accurate! I will stick with this advisor ❤️ She’s the best!

J
Jozefina B
Worth your time

Heard about this girl in the most hart times for me. She provided a very clear and professional guidance. I felt everything she explained was true and it was this thing that brought me peace. Very kind and good hearted, meant for good intentions and helping people. I really thank you, and appreciate your job. God bless you endlessly, keep this thing up because you really are a good and professional help to us.

K
Kejsi Voli
Astrology Chart

Loved how she interpreted my birth chart. 😊 I had that feeling like I had already met her. Definitely will do it again ❣️

g
gracia 44
LOVED IT

hallall i paç lekët! it is so worth it and it kept getting everything accurate. i alsp loved the advices she gave me 💕