Skip to product information
1 e 1

Cryztal

Vaji i Dëbimit

Vaji i Dëbimit

Çmimi i rregullt $8.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $8.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.
 
Vaji i Dëbimit i qëndron besnik emrit të tij. Përzierja jonë e bimëve dëbuese të injektuara në vaj me qëllimin e nevojshëm do të ndihmojë fjalë për fjalë duke thënë "Ik tutje" energjikisht dhe fizikisht. Përdoreni vajin me qëllim që të largoni energjitë ose njerëzit e padëshiruar.
Mund të vendosni pak në trupin tuaj, ta përdorni në banjë, në altar, në çdo gjë. Ju mund ta përdorni të lyeni pak dyqanin, shtëpinë, makinën, hapësirën e punës dhe biznesin tuaj.
 Vetëm për përdorim të jashtëm.
💚🔮 

Testoje!
 

1 komente totale

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
C
C.
Literally Bitch Be Gone!!

Ok Let Me Just Say This Oil Work's And Work's Fast. I Had Someone Hating On Me And I Put It On The Back Of My Phone And The Next Morning Or Day She Blocked Me On Everything!! And I Had A Women Trying To Take My Husband And I Would Put It On His Clothes And Stuff And She Stopped.