Skip to product information
1 e 3

Cryztal

OBSIDIAN I ZI - RAVEN

OBSIDIAN I ZI - RAVEN

Çmimi i rregullt $35.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $35.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Obsidiani i Zi si Rruaza të Rrumbullakëta 

• Zinxhirë 14k i veshur me ar

VETITË SHËRUESE TË OBSIDIANIT TË ZI

• Siguron njohuri dhe mbrojtje nga ndikimi negativ
• Lufton veset vetëshkatërruese
• Thekson energjinë mashkullore
• Ju ndihmon të përdorni spiritualitetin në jetën e përditshme
• Tokëzim i fortë shpirtëror
• Çakra – Rrënja


I SIGURT DHE KOMFORT
Tunxh i fortë 14k i veshur me ar. Pa plumb, nikel, kadmium dhe është hipoalergjik.
I sigurt për lëkurë të ndjeshme.


BIZHUTERI KRISTAL

Nëse keni kohë që punoni me kristale, tashmë e dini se sa të fuqishëm mund të jenë. Pavarësisht nëse meditoni me ta, i përdorni për të dekoruar shtëpinë tuaj ose i mbani në hapësirën tuaj për qëllime shëruese, ju e keni parë se çfarë mund të bëjnë. Tani imagjinoni atë fuqi, por të përforcuar nga kontakti i drejtpërdrejtë fizik. Kjo është ajo që të ofron shërimi me bizhuteritë e kristaleve! Duke pasur kristalet në fushën tuaj të aurës, ata mund të ushtrojnë vazhdimisht magjinë e tyre - nga mbrojtja energjike tek rritja e besimit, shërimi fizik.


Me cilën dorë të vishni një byzylyk kristali?


• L • Dora e majtë përfaqëson dorën marrëse
• R • Dora e djathtë, dora që jep, është përgjegjëse për çlirimin e energjive

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)