Skip to product information
1 e 3

Printify

Boo-Bies

Boo-Bies

Çmimi i rregullt $23.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $23.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Color
Size

Kjo bluzë klasike unisex me mëngë të shkurtra përshtatet si një e preferuar shumë e dashur. Pambuku i butë dhe printimi cilësor i bëjnë përdoruesit të bien në dashuri me të pa pushim. Këto bluza kanë jakë të thurura me brinjë për të forcuar formësimin. Shpatullat kanë shirit për përshtatje më të mirë me kalimin e kohës. Qepjet e dyfishta anësore mbajnë formën e veshjes për më gjatë.

.: 100% pambuk Airlume i krehur dhe i rrahur (përmbajtja e fibrave mund të ndryshojë për ngjyra të ndryshme)
.: Pëlhurë e lehtë (4,2 oz/yd² (142 g/m²))
.: Përshtatje me pakicë
.: Hiqni etiketën
.: Punon në përputhje me madhësinë

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)