Skip to product information
1 e 2

Cryztal

Vaj me porosi

Vaj me porosi

Çmimi i rregullt $26.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $26.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Sasia
Për vajra me porosi ju lutemi na kontaktoni në faqen tonë në Instagram~
 
Të gjithë kanë nevoja të ndryshme dhe ne jemi këtu për t'ju sjellë një produkt që i plotëson të gjitha, dhe ne japim 110% tonë!
 
Ne i personalizojmë këto vajra në detaje, çdo gjë që ju nevojitet, ne mund ta arrijmë atë. Mbani mend se vajrat me porosi vijnë me barishte dhe kristale brenda, në varësi të përdorimit dhe qëllimit të tyre.
💚🔮  

2 komente totale

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
N
N.
Amazing customization!

I recently started working with a new diety and wanted a better way to connect with them. They customized it perfectly and the smell is amazing. It has really helped me connect with my new diety.

K
K.
Would totally recommend it✨

She made me an oil for my health as i was struggling with my illness. I felt very powerful the very first time i wore it and now i use it everyday. This is my second oil and i will always buy them because the good energy behind them is real.
100/10😍