Skip to product information
1 e 2

Cryztal

Vaji i Murit të Zjarrtë Mbrojtës

Vaji i Murit të Zjarrtë Mbrojtës

Çmimi i rregullt $8.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $8.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Ky vaj i fuqishëm është armiku i çdo energjie negative që përpiqet të dalë në rrugën tuaj. Ky vaj krijon një mburojë mbrojtëse intensive, prioriteti i tij nuk është vetëm mbrojtja por edhe ndëshkimi i menjëhershëm! 
Nuk rekomandohet të përdoret në lëkurë sepse mund të irritojë kur përdoret në sasi të mëdha.
Mund ta përdorni në banjën tuaj, në altar, në çdo gjë. Ju mund të lyeni me të dyqanin, shtëpinë, makinën, hapësirën e punës dhe biznesin tuaj.
 Vetëm për përdorim të jashtëm.
💚🔮

Testoje para përdorimit
 

2 komente totale

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
C
C.
Amazing Oil!!

Ok Let Me Just Say This Oil Work's And Work's Fast. I Had Someone Hating On Me And I Put It On The Back Of My Phone And The Next Morning Or Day She Blocked Me On Everything!! And I Had A Women Trying To Take My Husband And I Would Put It On His Clothes And Stuff And She Stopped. I Toldly Recommend This Amazing Oil And I Will Be Buying More.

I
Ilvi Kapo
This Protection Oil is AMAZING

So I got the Fiery Oil of Protection as a gift from a very good friend of mine. You have no idea how powerful it is, the moment you put it on you have this warm feeling of a shield around you. You are fierce and impenetrable! Go hurry and buy it!!!