Skip to product information
1 of 6

Cryztal

Halcion

Halcion

Regular price $44.00 USD
Regular price Sale price $44.00 USD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Sasia

Vaji ynë i bukur Halcion është këtu për t'ju ndihmuar ju dhe ankthin tuaj. Vaji qetësues dhe relaksues ju çon në një gjendje mendore më të paqtë.
Sikur je duke notuar, sikur trupi yt po prek retë dhe po bëhet njësh me eterin.

I thoni lamtumirë shqetësimit dhe ankthit tuaj ndërsa jeni të mbështjellë nga magjia që mban vaji.

Përdoreni atë në qirinjtë, vajrat truporë, ose thjesht nuhatni ose lyeni rrobat tuaja për të gjetur paqen dhe qetësinë në jetën tuaj të përditshme.
Testojeni në lëkurën tuaj përpara përdorimit~

 

Çdo lëkurë është e ndryshme.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
N
Nimue
Love this oil!

I have anxiety and trouble sleeping. I have the large size and keep the small one with me when I'm working. It helps calm me down and helps me sleep. I haven't found anything that works like this, and smells amazing!