Skip to product information
1 e 3

Printify

Here For The Boos

Here For The Boos

Çmimi i rregullt $23.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $23.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Color
Size

Kjo bluzë klasike unisex me mëngë të shkurtra përshtatet si një e preferuar shumë e dashur. Pambuku i butë dhe printimi cilësor i bëjnë përdoruesit të bien në dashuri me të vazhdimisht. Këto bluza kanë jakë të thurura përbrenda për të forcuar formësimin. Shpatullat kanë shirit për përshtatje më të mirë me kalimin e kohës. Qepjet e dyfishta anësore mbajnë formën e veshjes për më gjatë.

.: 100% pambuk Airlume i krehur dhe i rrahur (përmbajtja e fibrave mund të ndryshojë për ngjyra të ndryshme)
.: Pëlhurë e lehtë (4,2 oz/yd² (142 g/m²)
.: Përshtatje klasike
.: Etiketë që mund të hiqet
.: Përputhet saktë me masat 

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)