Skip to product information
1 of 2

Cryztal

LARIMAR - ATLANTIK

LARIMAR - ATLANTIK

Regular price $38.00 USD
Regular price Sale price $38.00 USD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Rruaza të rrumbullakëta Larimari

• Zinxhirë 14k i veshur me ar

VETITË SHËRUESE TË LARIMARIT

• Ndihmon në komunikim
• Nxit relaksimin
• Hyjnore Femërore
• Ndriçon dhe shëron në një mënyrë fizike, emocionale, mendore dhe shpirtërore.
• Çakra - Zemra, Fyti, Syri i Tretë dhe Kurora


I SIGURT DHE KOMFORT
Tunxh i fortë 14k i veshur me ar. Pa plumb, nikel, kadmium dhe është hipoalergjik.
I sigurt për lëkurë të ndjeshme.


BIZHUTERI KRISTAL

Nëse keni kohë që punoni me kristale, tashmë e dini se sa të fuqishëm mund të jenë. Pavarësisht nëse meditoni me ta, i përdorni për të dekoruar shtëpinë tuaj ose i mbani në hapësirën tuaj për qëllime shëruese, ju e keni parë se çfarë mund të bëjnë. Tani imagjinoni atë fuqi, por të përforcuar nga kontakti i drejtpërdrejtë fizik. Kjo është ajo që të ofron shërimi me bizhuteritë e kristaleve! Duke pasur kristalet në fushën tuaj të aurës, ata mund të ushtrojnë vazhdimisht magjinë e tyre - nga mbrojtja energjike tek rritja e besimit, shërimi fizik.


Me cilën dorë të vishni një byzylyk kristali?


• L • Dora e majtë përfaqëson dorën marrëse
• R • Dora e djathtë, dora që jep, është përgjegjëse për çlirimin e energjive

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)