Skip to product information
1 e 1

Cryztal

RITUALI I HËNËS

RITUALI I HËNËS

Çmimi i rregullt $30.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $30.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Hëna e Re në Bricjap
Rituali në Grup
 
Nevojitet: Emri i plotë dhe ditëlindja
(Nëse emri dhe ditëlindja nuk jepen, artikulli do të kthehet, pa justifikume)

 
 Hëna e Re 
Rituali në grup

Hëna e re është e njohur zakonisht si një kohë për të nisur fillimet e reja. Diçka që duhet të kemi parasysh gjithashtu është se kur hëna e re ndodh, ajo jo vetëm që fillon një cikël të ri, por gjithashtu përfundon fazën që erdhi më parë.

 Hëna e Plotë 
Rituali në grup
 
Për shkak se hëna e plotë ka të bëjë me përfundimin - pastrimin, çlirimin dhe heqjen e asaj që nuk funksionon më për ju - kjo është koha më e mirë për të lënë të shkojnë mendimet tuaja më të thella të brendshme dhe më pas për të çliruar gjithë atë energji të shpenzuar.
 
Nevojitet: Emri i plotë dhe ditëlindja 

8 komente totale

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Based on 8 reviews
100%
(8)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
a
arteljana saliasi
POWERFUL!!

I always come back to Cryztal! The best out there!!! THANK YOU💘💘💘

J
J.
Pisces Full Moon! OMG

I dont know what she did, how she did it BUT when I tell you I woke up today as if I had healed from all of my pain! No joke. Cryztal is no joke.

A
A.A.

This was a super experience and a super energy, i loveee itt!!

S
S.

Fantastic ❤️

N
Nimue
Well worth it!

This is something I will be doing routinely! I did the last full moon spell and within 24 hours started feeling better and less tired. It's also making me more in touch with my magick and myself.