Skip to product information
1 e 1

Cryztal

PAKOJA MUJORE

PAKOJA MUJORE

Çmimi i rregullt $206.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $206.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Kjo pako përmban rituale mujore:


- Hëna e Re (10$)
- Hëna e Plotë (10$)
- Mbrojtje (80$)
- Pastrim (60$)
- Prosperitet (44$)
- Lexim 60 minutash për muajin (Tarot ose Astrologji) 50-55$


Nevojitet: Emri i plotë dhe ditëlindja 
(nëse emri dhe ditëlindja nuk jepen, artikulli do të kthehet, pa justifikime)

!!!Pas rezervimit na shkruani ne Instagram me detajet tuaja!!!

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)