Skip to product information
1 of 5

Cryztal

PERLA - LA PERLA

PERLA - LA PERLA

Regular price $35.00 USD
Regular price Sale price $35.00 USD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Rruaza të rrumbullakëta të Perlës

• Zinxhirë 14k i veshur me ar

VETITË SHËRUESE TË PERLAVE

• Pafajësia dhe besimi
• Përforcon integritetin personal
• Sjell të vërtetën përpara
• Ruan ekuilibrin e ujit në trupin tonë
• E jashtëzakonshme në thithjen e energjisë negative 
• Chakra - Syri i tretë

I SIGURT DHE KOMFORT
Tunxh i fortë 14k i veshur me ar. Pa plumb, nikel, kadmium dhe është hipoalergjik.
I sigurt për lëkurë të ndjeshme.


BIZHUTERI KRISTAL

Nëse keni kohë që punoni me kristale, tashmë e dini se sa të fuqishëm mund të jenë. Pavarësisht nëse meditoni me ta, i përdorni për të dekoruar shtëpinë tuaj ose i mbani në hapësirën tuaj për qëllime shëruese, ju e keni parë se çfarë mund të bëjnë. Tani imagjinoni atë fuqi, por të përforcuar nga kontakti i drejtpërdrejtë fizik. Kjo është ajo që të ofron shërimi me bizhuteritë e kristaleve! Duke pasur kristalet në fushën tuaj të aurës, ata mund të ushtrojnë vazhdimisht magjinë e tyre - nga mbrojtja energjike tek rritja e besimit, shërimi fizik.


Me cilën dorë të vishni një byzylyk kristali?


• L • Dora e majtë përfaqëson dorën marrëse
• R • Dora e djathtë, dora që jep, është përgjegjëse për çlirimin e energjive

 

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
C
Catherine Caron-Lessard
They always know

Cute story with this little piece. I follow their Instagram religiously. One day I saw their new piece of jewelry on their story. My eyes passed on this one, continued to look at the other and then come back to this one. I texted the lady at Cryztal. Explained why this bracelet called to me.
Of course I bought it right away. The lady is a genius. It came today, it fits perfectly. I have big hands, big wrist and it fits PERFECTLY. It’s gorgeous and fits on my wrist like it was made for me. Of course it was made of me. I know it was. Don’t sleep on their product guys, they are genius.