Skip to product information
1 e 8

Cryztal

Vaji i Forcës

Vaji i Forcës

Çmimi i rregullt $26.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $26.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Sasia
Vaji i Forcës është krijuar për të sjellë fuqinë personale dhe aftësinë për të ndikuar tek të tjerët. Asgjë nuk mund t'ju pengojë kur përdoret ky vaj. Është krijuar për t'ju ndihmuar të ndiheni si një mjeshtër i vërtetë, të luftoni vetëvlerësimin e ulët dhe mungesën e besimit në vetvete. Ai do të rrisë fuqinë tuaj dhe do ta shtrijë atë tek të tjerët duke ju dhënë një dorë fuqie në çdo situatë. Vaji i fuqisë është një vaj master për shkak të vetive të tij dhe aftësisë për të pushtuar çdo gjë. 

✨ Shishet e Kristalit mbajnë 8 ml dhe vijnë me një shishe rimbushëse 15 mil kur blihen✨

Mund të vendosni pak në trupin tuaj, ta përdorni në vaskë, në altar, në çdo gjë. Ju mund ta lyeni një pjesë të saj në dyqanin, shtëpinë, makinën, hapësirën e punës dhe biznesin tuaj.
 Vetëm për përdorim të jashtëm.
💚🔮

1 komente totale

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
D
D.A.

Don't usually leave reviews but Love this!