Skip to product information
1 e 2

Cryztal

Qiri Mbrojtës

Qiri Mbrojtës

Çmimi i rregullt $17.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $17.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Qirinj të punuar me dorë të mbushur me vajrat tanë mbrojtës dhe dëbues. 

Dyll soje 100% natyral.

8 oz.

Siguria dhe kujdesi i qirinjve:

~ Mos e lini kurrë një qiri të ndezur pa mbikëqyrje.

~ Vendosni qirinjën në sipërfaqe rezistente ndaj nxehtësisë gjatë djegies.

~ Mbani qirinjtë larg fëmijëve dhe kafshëve shtëpiake.

~ Herën e parë që e digjni qirinjën, lëreni të digjet derisa të shkrihet e gjithë pjesa e sipërme.

Ju lutemi digjini qirinjtë me përgjegjësi.

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)