Skip to product information
1 of 1

Cryztal

Sirena

Sirena

Regular price $15.20 USD
Regular price Sale price $15.20 USD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Çdo shishe është e ngarkuar me magjinë e sirenës magjepsëse dhe e mbushur me energjinë e tyre. Të krijuara me vaj Jojoba dhe vitaminë E, lërini këto shkëlqime të pigmentuar të hidratojnë buzët tuaja duke përmbushur qëllimin e tyre.

Vendosni qëllimet tuaja brenda shishes tuaj, aplikoni shkëlqimin e buzëve dhe lëreni magjinë të fillojë.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Customer Reviews

Based on 5 reviews
100%
(5)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
G
G

My favourite💕

J
J.

A review doesn't do it justice! It's so good and light and smells amazing

K
K.
The good energy is real!!

My mom hates lipglosses but as soon as she saw it she wanted to steal it from me😂 she felt the good energy as soon as she saw it. It smelled amazing, very hydrating and i loved the color.
Must have for every girl.

J
J.
Besttttt!!

I dont know how can a lipgloss feel like lightweight silk!! This is so good I'm obsessed💓

N
Nimue
Love this lip gloss

I have both Artemis and persephone lip glosses and love them! BUT this is my new favorite. Feels so silky and is super moisturizing! I also love the little pop of color.