Skip to product information
1 e 7

Cryztal

Shishe Energjitike

Shishe Energjitike

Çmimi i rregullt $8.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $8.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Kind

Me një Shishe Energjitike, ju merrni ritualin tuaj në lëvizje, në xhep, çantë ose makinë 💕

 

Cilatdo qofshin nevojat tuaja, ne mund të krijojmë një përzierje të përsosur për ju duke i përzier me qëllimin e duhur, barishte, botanikë dhe gurë.

Për shishe me porosi ju lutemi na dërgoni mesazh💚🔮 

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)