Skip to product information
1 e 5

Cryztal

Ëndrrat Me Yje Letra Orakulli

Ëndrrat Me Yje Letra Orakulli

Çmimi i rregullt $80.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $80.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.

🔮 Ëndrrat me yje 🔮


    Letrat Starry Dreams Oracl ka qenë një projekt dy-vjeçar për ekipin e Cryztal! Këto letra janë të pazakonta nga letrat e tjera të orakullit që mund të keni përdorur më parë. Si fillim, nuk ka asnjë libër udhëzues! Po, kjo është e vërtetë. Ndërsa po bënim këtë pako, gjithçka që mund të mendonim ishte se si çdo letër do të kishte kuptime të ndryshme në varësi të leximit ose përhapjes suaj, kështu që ne thamë Jo Libër udhëzues. Dhe po, nëse jeni fillestar në leximin e letrave, mund të jetë paksa e frikshme, por kjo është ajo që e bën argëtuese, LIRIA.


   Një gjë tjetër që mund të vini re është se kjo pako është pak më e madhe se letrat tuaja të zakonshme, arsyeja pse, këtu në Cryztal ne na pëlqen t'i inkorporojmë letrat tona në ritualet tona, për ne sa më e madhe të jetë letra 👀 aq më i mirë është rituali.


Vini re se transporti zgjat 5 deri në 10 ditë, në varësi të prodhuesit

 
Detajet e artikullit

Madhësia 3,5"x5,75" (89×146mm) (56 letra)
Standard i butë
  Shkëlqim
Me cepa të praruara ari + printim me ngjyra të plota

2 komente totale

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
N
Nimue
Amazing Deck!

I have used oracle decks for years, but this one is now my fav! It feels good in your hands and the quality is amazing. Absolutely recommend getting it!

J
Jannatul
Great deck 👌

Hi 👋 !! I love this deck and use it all the time now. Definitely recommend it!!👌