Skip to product information
1 e 2

Cryztal

Vaji i Studimit

Vaji i Studimit

Çmimi i rregullt $8.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $8.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Ky vaj është i përsosur për t'ju ndihmuar në studimet tuaja dhe për të rritur fokusin dhe të kuptuarin tuaj. Do të vini re se do të keni performancë më të mirë në shkollë ose në ndonjë gjë që po përpiqeni të mësoni. 
Mund të vendosni pak në trupin tuaj, ta përdorni në banjë, në altar, në çdo gjë. Ju mund të lyeni me të çdo gjë.
 Vetëm për përdorim të jashtëm.
💚🔮

 

1 komente totale

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
I
Ilvi Kapo
I passed my exams!!!

This study oil does wonders you wouldn’t believe. I am a student of medicine and you know how hard it is to remember all that material. Well it was a piece of cake with the help or this oil! I got so concentrated and in the zone it was shocking how much I could remember! If you’re a student GET THIS NOW!!!