Skip to product information
1 of 3

Cryztal

GUR DIELLI - RREZE ARTA

GUR DIELLI - RREZE ARTA

Regular price $35.00 USD
Regular price Sale price $35.00 USD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Rruaza të rrumbullakëta Guri Diellor

• Zinxhirë 14k i veshur me ar

VETITË SHËRUESE TË GURIT DIELLOR

• Sjell ekuilibër në energjitë tuaja femërore dhe mashkullore
• Liri dhe rritje në vetëdije
• Krijon një shteg drejt zemrës, e zgjeron atë dhe e mbush me gëzim
• Guri i udhëheqjes dhe gjetja e fuqisë suaj personale
• Çakra - Sakralja dhe  Pleksusi Diellor 

I SIGURT DHE KOMFORT
Tunxh i fortë 14k i veshur me ar. Pa plumb, nikel, kadmium dhe është hipoalergjik.
I sigurt për lëkurë të ndjeshme.


BIZHUTERI KRISTAL

Nëse keni kohë që punoni me kristale, tashmë e dini se sa të fuqishëm mund të jenë. Pavarësisht nëse meditoni me ta, i përdorni për të dekoruar shtëpinë tuaj ose i mbani në hapësirën tuaj për qëllime shëruese, ju e keni parë se çfarë mund të bëjnë. Tani imagjinoni atë fuqi, por të përforcuar nga kontakti i drejtpërdrejtë fizik. Kjo është ajo që të ofron shërimi me bizhuteritë e kristaleve! Duke pasur kristalet në fushën tuaj të aurës, ata mund të ushtrojnë vazhdimisht magjinë e tyre - nga mbrojtja energjike tek rritja e besimit, shërimi fizik.


Me cilën dorë të vishni një byzylyk kristali?


• L • Dora e majtë përfaqëson dorën marrëse
• R • Dora e djathtë, dora që jep, është përgjegjëse për çlirimin e energjive

 

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)