Skip to product information
1 of 1

Cryztal

RITUALI I ËMBËLSIMIT

RITUALI I ËMBËLSIMIT

Regular price $62.00 USD
Regular price Sale price $62.00 USD
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.

Nevojitet: Emri i plotë dhe ditëlindja 
(nëse emri dhe ditëlindja nuk jepen, artikulli do të kthehet, pa justifikime)

!!!Pas rezervimit na shkruani ne Instagram me detajet tuaja!!! 

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
J
J.A.
Saved my lifeeee

Ky ritual, shmangu plotsisht nje ngjarje shum shqetesuese dhe plot tension dhe e ktheu ne nje situate normale , qe pa nderhyrjen e vajzave “cryztal” nuk kishte as probabilitetin me te vogel te ishte e tille. Pa u futur ne detaje, kur arriti te embelsonte po aq sa mjaltin dike si ne rastin tim, mund te beje GJITHSHKA. E THEM ME BINDJE. Jam ende pafjale dhe se besoj dot qe cdo gje shkoi mire dhe qetesisht. Shume dashuri dhe mirenjohje per cryztal🧚‍♂️♥️♥️♥️