Skip to product information
1 e 2

Cryztal

Vaji i Syrit të Tretë

Vaji i Syrit të Tretë

Çmimi i rregullt $8.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $8.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Vaji i Syrit të Tretë është formuluar për të promovuar intuitën dhe mprehtësinë. Ky vaj është i përzier për të rritur dridhjen unike energjike të syrit tuaj të tretë dhe shikimit tuaj shpirtëror.
Mund të vendosni pak në trupin tuaj, ta përdorni në banjë, në altar, në çdo gjë
 Vetëm për përdorim të jashtëm.
💚🔮

1 komente totale

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
I
Ilvi Kapo
Time to open your third eye!

So I’m a tarot reader right, and my friend got this oil for me as a gift. I know some of you may not believe it but it opens up your mind and third eye so much! The day I used it I felt so connected to the universe and my readings were cryztal 👀 clear ❤️. I love this oil!