Skip to product information
1 e 9

Printify

Bluzë Virgjëresha

Bluzë Virgjëresha

Çmimi i rregullt $20.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $20.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Color
Sasia

Kjo bluzë klasike unisex me mëngë të shkurtra përshtatet si një e preferuar shumë e dashur. Pambuku i butë dhe printimi cilësor i bëjnë përdoruesit të bien në dashuri me të vazhdimisht. Këto bluza kanë jakë të thurura përbrenda për të forcuar formësimin. Shpatullat kanë shirit për përshtatje më të mirë me kalimin e kohës. Qepjet e dyfishta anësore mbajnë formën e veshjes për më gjatë.

.: 100% pambuk Airlume i krehur dhe i rrahur (përmbajtja e fibrave mund të ndryshojë për ngjyra të ndryshme)
.: Pëlhurë e lehtë (4,2 oz/yd² (142 g/m²)
.: Përshtatje klasike
.: Etiketë që mund të hiqet
.: Përputhet saktë me masat

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)