Skip to product information
1 of 1

Cryztal

ÇLIRIMI NGA BLLOKIMET

ÇLIRIMI NGA BLLOKIMET

Regular price $80.00 USD
Regular price Sale price $80.00 USD
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.

Nevojitet: Emri i plotë dhe ditëlindja 
(nëse emri dhe ditëlindja nuk jepen, artikulli do të kthehet, pa justifikime)

!!!Pas rezervimit na shkruani ne Instagram me detajet tuaja!!! 

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Eurona Leka

Amazing as every ritual!

N
N.
Amazing

As with other rituals I've gotten this doesn't disappoint. So the real deal!