Skip to product information
1 e 1

Cryztal

Leximi Tarot

Leximi Tarot

Çmimi i rregullt $17.00 USD
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $17.00 USD
Shitje E shitur
Tax included. Shipping calculated at checkout.
General Reading

🔮Mirëseerdhe në botën e Tarotit ✨

 

Merrni përgjigjen e pyetjeve tuaja sot! Skuadra e Cryztal po vendos talentet e tyre psikike në tryezë dhe letrat janë gati për t'u lexuar.

 

Keni ndonjë pyetje në lidhje me jetën tuaj të kaluar? Jeta sentimentale? Puna? E ardhmja? Familja?
Do ta merrni atë promovimin? A është partneri juaj i ardhshëm i duhuri?

!!!Na kontaktoni përmes Instagramit për të planifikuar takimin virtual!!


Leximi bëhet përmes Instagram Call 💕

28 komente totale

Shikoni detajet e plota

Customer Reviews

Based on 28 reviews
100%
(28)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
I
Imelda Seferi
Excellent Insight

This was my frist reading here, it was a 60 minute reading. She's fast, accurate, provides key details, super kind and friendly, I do highly recommend her and I will be telling other people about her. Consider yourself lucky if you get to speak with her. Thank you so much 🥰 I appreciate the help qnd kindness

A
Aida Begaj
Amazing

A very detailed reading! Cryztal is perfect!

J
J.A.

She can literally help you walk through the darkness.🧚‍♂️

K
K.A.
Fantastic

I'm feeling very well 🥰

K
Katherine
Exelent

Very accurate reading!